Hakkımızda

AVEX-Aviation Express Cargo olarak Uluslararası lojistik ihtiyaçlarınız için havayolu ve denizyolu nakliyesi, proje taşımacılığı ve nakliye sigortası konularında size en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.”

Sektörel deneyimimizi daha cesur ve daha dinamik bir yapıya dönüştürmek amacıyla kurulan AVEX-Aviation Express Cargo olarak biz, ekonomiyi kaliteyle birleştiren, etik ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızla her geçen gün büyümekteyiz. Böylelikle uluslararası lojistik piyasasında Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlıyoruz.

Kalabalık ve çok katmanlı nakliye şirketlerden farkımız çözüm amaçlı, formaliteden uzak, hızlı ve anlaşılır hizmet sunma prensibimizdir.

Hakkimizda
Temel hedefimiz, yükleme noktasından varış noktasına en hızlı şekilde yükünüzü taşırken size doğru ve kesintisiz bilgi sağlamaktır.

Üstelik tüm bunları AVEX’te size en iyi fiyat garantisiyle sunmayı vaat ediyoruz. İşimizi seviyor, 7 gün 24 saat sizlere bilgi vermekten keyif duyuyoruz.

Tek yapmanız gereken kargonuzu nereden nereye, ne zaman taşımak istediğinizi bize söylemeniz olacaktır. Geri kalan her detay, lojistik uzmanlarımız tarafından sizin yerinize düşünülecek, yapılacak ve raporlanacaktır.

Her geçen gün büyüyen ve karmaşıklaşan lojistik sektöründe yükünüze özel butik bir yaklaşımla hizmet almak istiyorsanız, AVEX bir tık uzağınızda: avex@avexcargo.com

Gereksiz prosedürden uzak butik yaklaşım

Yüklemenin her aşamasından haberdar bilgili personel

Haftalık çıkış ve geliş raporları