Deniz Yolu Taşımacılığı

AVEX-Aviation Express Cargo olarak gelişmiş uluslararası acente ağımızla ihracat ve ithalat nakliyeleriniz için en hızlı servislerimiz ve optimum fiyat avantajlarımızla hizmet sunuyoruz.”

Komple konteyner (FCL) yada parsiyel (LCL) gibi standart deniz yolu taşımalarının yanı sıra özel ekipman gerektiren taşıma sistemleriyle kargolarınızın en ekonomik, en hızlı ve en kolay taşıma çözümünü AVEX-Aviation Express Cargo‘da bulabilirsiniz.

deniz-yolu-tasimaciligi-banner

Deniz yolu nakliyesinde uygun maliyetin sırrı, güncel piyasa koşullarına göre en uygun deniz yolu servisini ve yükleme rotasını seçmektir. İşte bu gizli formülü deneyimlerimizi de katarak sizinle paylaşıyoruz.

Komple Konteyner Taşımacılığı (FCL)

Komple konteyner yüklemeleriniz için dünyanın en iyi armatörleriyle yaptığımız işbirliği ve bugüne kadar taşıdığımız yüzlerce yükün bize kattığı tecrübemizle en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla size sunuyoruz.

20’DC, 20’DC ağır tonaj, 40’DC, 40’HC veya 45’HC konteyner türlerinden yükünüzün ihtiyacı olan ekipmanı seçebilirsiniz.

Parsiyel Yük Taşımacılığı (LCL)

Bir konteyneri doldurmayan yüklemeleriniz için parsiyel servis hizmetimizi düzenli ve haftalık çıkışlarımızla, ithalat ve ihracatın yoğun olduğu bölgelerde direkt servis avantajıyla sunuyoruz.

Ayrıca yüksek hacimli (20’DC konteynerden fazla ve 40’DC’den az olan) yüklemelerinizin tümünü tek seferde parsiyel olarak organize edip, sizi ek navlun ve gümrük masraflarından kurtarıyoruz.


Uzak denizlerde doğru yönü gösteren bir pusulaya her zaman ihtiyacınız var. Lojistik uzmanlarımız zorlu yolculuklarda kaybolmamanız için alternatif çözüm önerileri oluşturuyor.

Direkt servislerle en hızlı taşıma yolu

Yüklemenizin çıkış zamanına göre alternatif gemi programları

İhtisas gümrüklü varışlarda transit gümrükleme

İstanbul’a ek olarak Gebze, Gemlik, İzmir ve Mersin limanlarında servis

Fiyat rekabetinin yoğun olduğu bölgelerde en iyi fiyat